Gráinne Logue
1 min readJun 28, 2016

--

Oh man, I remember these noodles I used to get in college that cost like 11cent a packet. They’re the reason I managed to stay equally poor and fat through my first year of Uni :)

--

--

Gráinne Logue
Gráinne Logue

Written by Gráinne Logue

Content Mgt @bucketsdotco | Professional Writer & Content Marketing Consultant www.grainnelogue.com

No responses yet